Chirurgické dni Dr. Juraja Fajnora
ANESTÉZIA V PRAXI SPOLOČENSKÝCH ZVIERAT
3. - 4. december 2016

Zoznam registrovaných účastníkov

P.Č. Titul Priezvisko Meno Mesto Štát Registrácia na
1. MVDr. Adamec Jozef Ludanice SK D, s
2. MVDr. Babinský Michal Levice SK D, s, b, n
3. MVDr. Barta Andrej Bratislava SK D, s, b
4. MVDr. Bernát Miroslav Veľké Kostoľany SK D, s
5. MVDr. Bernátová Alena Veľké Kostoľany SK D, s
6. MVDr. Boháčik Peter Bratislava SK D, s
7. MVDr. Brix Michal Bratislava SK D, s
8. MVC. Cehlárová Terézia Liptovský Mikuláš SK Š, s
9. MVDr. Ďurianová Veronika Banská Bystrica SK D, s, n
10. MVDr. Fábry Michal Bratislava SK D, s, b
11. Bc. Falisová Michala Michalovce SK Š, s
12. MVDr. Fiľarská Eva Stropkov SK D, s
13. MVDr. Fogarassyová Kristína Bratislava SK D, s
14. MVDr. Fordinál Boris Schwarzenberg DE D, s
15. MVDr. Gáliková Jana Trenčín SK D, s, n
16. MVDr. Havrlent Andrej Poděbrady - Nymburk CZ D, s, n, W
17. MVDr. Hudec Karel Bratislava SK D, s
18. MVDr. Jakábeková Tamara Bratislava SK D, s
19. MVDr. Janovská Varvara Bratislava SK D, s, v, b, n
20. MVDr. Jurčo Pavol Spišské Bystré SK D, s, b
21. MVDr. Kakuta Šimon Humenné SK D, s, b, n
22. MVDr. Kalamen Lukas Vrbovce SK D, s
23. MVDr. Kerak Martin Nové Mesto nad Váhom SK D, s, b
24. MVDr. Kollárová Marta Smrečany SK D, s
25. MVDr. Kopčoková Mária Pezinok SK D, s, W
26. MVDr. Kováčová Lucia Rimavská Sobota SK D, s, v, b
27. MVDr Kovarovicova Lucia Bratislava SK D, s, W
28. MVDr. Krampl Igor Bratislava SK D, s, v, b, n
29. MVC. Bc. Kučerová Michaela Uherský Brod CZ Š
30. MVDr. Líšková Nora Malacky SK D, s
31. MVDr. Matúšková Iveta Bratislava SK D, s, b, n
32. MVDr. Meloun Otakar Chotěboř CZ D, s, n, W
33. MVDr. Nováčik ml. Peter Tovarníky SK D, s, b, n
34. MVDr. Pagáč Matúš Bratislava SK D, s, v, b, n, W
35. MVDr. Pánko Róbert Nové Zámky SK D, s, b
36. MVDr. Pašek Ivan Trnava SK D, s, n
37. MVDr. Podhorská Dagmara Bratislava SK D, s
38. MVDr. Ponesz Igor Nové Zámky SK D, s
39. MVDr. Přikryl Miroslav Liptovský Mikuláš SK D, s
40. MVDr. Rakytová Ivana Púchov SK D, s, n
41. MVDr. Rakytová Veronika Púchov SK D, s, n
42. Mvdr Repta Dušan Ivanka pri Dunaji SK D, s
43. MVDr. Rössner Marián Senec SK D, s, n, W
44. MVDr. Ruttkay Roman Trnava SK D, s
45. MVDr. Schnierer Rastislav Rybniště CZ D, s, b
46. MVDr. Škulová Alena Zlaté Moravce SK D, s, n
47. MVDr Šlosár Denis Ľubica SK D, s
48. MVDr. Šulganová Edita Bratislava SK D, s
49. MVDr. Szabóová Alžbeta Šipošovské Kračany SK D, s
50. MVDr. Szakall Štefan Senec SK D, s
51. MVDr. Szalay Peter Sládkovičovo SK D, s
52. MVDr. Takáč Rastislav Modra SK D, s
53. MVDr. Talajka Jozef Bratislava SK D, s, b, n
54. MVDr. Tetourová Kateřina Bratislava SK D, s, b, n
55. MVDr. Vajzer Andrej Nové Zámky SK D, s
56. MVDr. Valašek Pavol Bratislava SK D, s
57. MVDr. Valenčáková, PhD. Alexandra Košice SK D, s
58. MVDr. Vincek Filip Banská Bystrica SK D, s
59. MVDr. Weiss Lukáš Kremnica SK D, s, b, n
60. MVDr. Werner Ladislav Skalica SK D, s
61. MVDr. Wernerová Patrícia Skalica SK D, s